Informacje

Aktualności

Ilustracja do informacji: Nabór dzieci i młodzieży na bezpłatne zajęcia tenisa
19 2022

Nabór dzieci i młodzieży na bezpłatne zajęcia tenisa

 
 
Górzycki Klub Tenisowy Smecz ogłasza nabór dzieci i młodzieży (do lat 20-u) na bezpłatne, grupowe zajęcia tenisa w ramach zadania publicznego dofinansowanego z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.
 
Zajęcia będą prowadzone w ramach naszego stowarzyszenia na kortach Kompleksu Sportowo-Rehabilitacyjnego w Górzycy (69-113 Górzyca, ul Różana 41), a w razie niepogody i poza sezonem letnim na sali Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy (ul Polna 8/1) od dnia 01.06.2022 r.
Szkolenie (tenisowe i motoryczne) prowadzić będzie wykwalifikowany trener tenisa z licencją Polskiego Związku Tenisowego przy pomocy wysoko wykwalifikowanych tenisowych wolontariuszy  na czele z wolontariuszem-koordynatorem z uprawnieniami trenera tenisa PZT i kompetencjami do nauczania zgodnie ze światowym programem szkolenia dzieci Tenis10.
Zajęcia będą prowadzone w wyselekcjonowanych grupach ze względu na wiek i poziom zaawansowania.
 
Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież gotową do rozpoczęcia nauki tenisa, bądź jej kontynuowania w ramach naszego stowarzyszenia. Zapraszamy również naszych młodych zawodników na zajęcia przygotowujące do rywalizacji zawodniczej.
 
Szczegółowe informacje i kontakt: Daniel Podhajecki - Wiceprezes GKT Smecz Górzyca e-mail: e-mail i tel. 604 071 319.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook