Logo: Rzepin Rzepin

Informacje

Narzędzia i usługi


Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Aktualności

Ilustracja do informacji: Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn pn. "Memoriał Bogdana Jurkiewicza"
02 Grudzień 2021

Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn pn. "Memoriał Bogdana Jurkiewicza"

 
28 listopada 2021 r. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Omega” w Rzepinie zorganizowało Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn pn. "Memoriał Bogdana Jurkiewicza".
W sali sportowej Technikum Leśnego w Starościnie siatkarze z Gminy Rzepin spotkali się, by w sportowej i miłej atmosferze uczcić pamięć kolegi Bogdana Jurkiewicza turniejem poświęconym jego pamięci. To była już dwudziesta pierwsza edycja.
 
Do rywalizacji na siatce przystąpiły cztery drużyny z naszej gminy: „Piast” Rzepin, „Dziki” Kowalów, Technikum Leśne w Starościnie oraz „Omega” Rzepin.
Poziom sportowy rozgrywek stał na wysokim poziomie, a mecze dostarczyły wielu pozytywnych emocji kibicom, jak i uczestnikom do końca trwania turnieju. Kilka setów zakończyło się wynikami powyżej 30 punktów. Trzy zespoły uzyskały jednakową liczbę zwycięstw, a o kolejności zajętych miejsc zdecydowały małe punkty. Pierwsze miejsce przypadło drużynie „Piasta” Rzepin, drugie zajęły „Omega” Rzepin i „Dziki” Kowalów z małym wskazaniem na „Omegę”. Ostatnie miejsce należało do młodzieży z Technikum Leśnego w Starościnie. Uczniowie z technikum pierwszy raz brali udział w turnieju, gdzie mogli sprawdzić poziom własnych umiejętności siatkarskich grając przeciw seniorom. Zabrakło trochę doświadczenia, ale trenując systematycznie do następnych zawodów dorównają z pewnością za rok poziomem do starszych kolegów.
Ze sportowym pozdrowieniem „Omega” Rzepin. 
 
Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn pn. "Memoriał Bogdana Jurkiewicza" był współfinasowany ze środków Gminy Rzepin w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Popularyzacja sportów zespołowych w Gminie Rzepin w 2021 r. ze szczególnym uwzględnieniem piłki siatkowej i koszykowej”.