Informacje

Aktualności

Ilustracja do informacji: Realizacja projektu „Żyć tak normalnie, jak to możliwe”
10 2020

Realizacja projektu „Żyć tak normalnie, jak to możliwe”

 
W dniach 21.08. – 04.09.2020 r. Zarząd PSD Koła Terenowego w Rzepinie zorganizował wyjazd do Międzywodzia. Wyjazd na turnus rehabilitacyjny odbył się w ramach realizacji zadania publicznego dofinansowanego przez Gminę Rzepin pn. "Prowadzenie działalności informacyjno - edukacyjnej i integracji na rzecz osób chorych na cukrzycę w Gminie Rzepin w 2020 r.”. Tegoroczne zadanie Koło Diabetyków realizowało pod nazwą: „Żyć tak normalnie, jak to możliwe”.
 
Uczestnicy turnusu są bardzo zadowoleni z pobytu nad morzem. Oprócz trzech zabiegów dziennie mieli czas na spacery po plaży. Organizator turnusu „Rzemieślnik” w Międzywodziu zadbał o smaczne posiłki, zorganizował wycieczkę do Międzyzdrojów, nad Jezioro Turkusowe oraz do Świnoujścia, a także dwa wieczorki taneczne.
Wszyscy biorący udział w turnusie przestrzegali rygory sanitarne i wszyscy wrócili do domu zdrowi! Jak mówią sami uczestnicy – „Żyliśmy tak normalnie, jak to możliwe!”.
 
Zarząd PSD Koła Terenowego w Rzepinie dziękuje Burmistrzowi Rzepina Panu Sławomirowi Dudzisowi za udzielone wsparcie na realizację ww. zadania konkursowego.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Wtyczka Facebook